| KingOoO a întrebat:

Am un iPhone 5s de 32GB si cand l-am cumparat avea iOS 9.3.2 dar dupa ce am facut reset la tot cand l-am cumparat si dupa ce am pus conturile mele acum imi cere un upgrade la iOS 9.3.3 dar eu nu vreau sa il updatez deoarece la iPhone pot aparea modificari in bine sau rau depinde de noroc la updatarea iOS.

In meniu la Configurari tot apare acea notificare " 1 " deasupra la Configurari.

Cum o pot dezactiva sa nu mai arate acea notificare pe iconita de la Configurari?

1 răspuns:
| okays a răspuns:

Hei. Nu se poate sa dezactivezi notificarea de pe iconita din cate stiu eu