| loana25 a întrebat:

Am un laptop Packard Bell model hera G (Packard Bell Easynote MH 45) si as dori sa ii instalez windows XP professional. Ideea este ca nu am drivere la el si nici pe site-ul producatorului nu le gasesc. Ma poate ajuta cineva?!?!?! Caut de 2 zile o alternativa si nu gasesc.
Multumesc anticipat.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Din cate vad, Packard Bell nu ofera suport pentru Windows XP.

Dar poti incerca, gratuit, acest site pentru detectia driverelor potrivite: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29.
Tot ce trebuia sa faci ii sa dai click pe Lancer la détection (care se afla in josul pagini), apoi sa descarci si sa instalezi pluginul pe care ti se ofera (cel pentru detectie), dupa care iti alegi sistemul de operare (adica xp - daca exista) si isi descarci driverele de acolo.

Sper sa ai noroc.
Bafta :)