| Socrate a întrebat:

Am vazut pe desfasuratorul convorbirilor telefonice unei cunostinte ca in timpul convorbirilor sale, unele convorbiri erau redirectionate spre alt numar. As vrea sa stiu daca asta se poate face in timpul convorbirii fara sa fie intrerupta convorbirea. Va dati seama ca "redirectionarea" asta face ca o a treia persoana sa asculte discutia fara ca cel apelat sa stie ca mai este ascultat si de la alt telefon.
Sau respectiva cunostinta este "piratata"? Nu imi pot permite sa o intreb direct si nu stiu daca este ascultata pentru ca asa vrea ea sau poate nici nu stie. Va multumesc!

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Bineinteles ca este piratata altfel nu cred ca ar mai fi vreo optiune