| Mariuss29 a întrebat:

Exista vreun mod de a vedea detaliile convorbirilor mele telefonice? (Pe cine / de cine am fost apelat?)
Ps. Sunt în rețeaua Orange

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,softul acr il gasesti in magazin play

| Catrice a răspuns:

Ceri un desfășurător. Mergi într-un magazin și îți zic ei ce trebuie sa faci și la cine să suni.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Abonatii Orange au acces la detaliile lor de convorbiri, in urma parcurgerii pasilor prezentati aici https://www.orange.ro/help/cum-verific-detaliile-de-convorbiri-4 Daca esti utilizator de numar PrePay Orange, iti recomandam sa urmezi instructiunile oferite pe pagina noastra, aici https://www.orange.ro/......-prepay-61
O zi buna,
Orange Helper

| Mariuss29 explică (pentru OrangeHelper):

Nu mi se încarcă pagina cand dau la detalii convorbiri

| OrangeHelper a răspuns (pentru Mariuss29):

Iti recomandam sa incerci si de pe un laptop/PC.

| wexceptional a răspuns:

Cauta pe google poate gasesti in cartea de telefoane persoana fizica sau juridica altfel incearca cu truecaller