| Cristian_Alexandrescu_1995 a întrebat:

As dori sa achizitionez un smartphone in urmatoarele zile. Si m-am gandit sa aleg dintre HTC Desire 300, Sony Xperia L si Sony Xperia M. Pe care dintre cele 3 mi le-ati recomanda, justificand raspunsul. Eventual, poate imi recomandati voi si alte telefoane de genul. Eu sunt dispuns sa platesc intre 600 si 900 RON.
Multumesc.

1 răspuns:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1gfungF (link generat de conversion marketing)
Sincer iti recomand Sony Xperia M deoarece are capacitate de stocare mare, procesor dual core, se misca bine in meniuri si in jocuri, nu are lag deloc, iar touchscreen-ul este foarte bun si reactioneaza rapid la atingere