| Asasinnnn a întrebat:

as dori sa va intreb ceva, de mult imi dorec un ps2. sa ma joc wrestling mai mult... si am gasit unul pe mercador. ce ziceti se merita? http://mercador.ro/......DSTrt.html va multumesc...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Este ok ca pret dar cred ca o sa te plictisesti rapid de el(Deoarece nu se mai lanseaza jocuri pe el).

| Asasinnnn explică (pentru sltlp):

Am vazut ca merge fifa 2012 chiar, si wrestling 2011 si 12 e bine. deci zici ca se merita /?

| sltlp a răspuns (pentru Asasinnnn):

Merge pana la fifa 14 pe ps2(Asta si pes 2014 au fost ultmele jocuri lansate). Insa grafica lasa de dorit.