| flaviu1990 a întrebat:

as dori si eu raspunsuri la cateva intrebari de la cei care se pricep la laptopuri in reparati? eu am un un packard bell model AGM00 si nu am baterie la el de ce nu se aprinde si fara /? ce poata sa aiba

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Poate sa aiba orice! o singura piesa arsa si e destul, nu? doar cine il desface si se pricepe poate afla cu adevarat ce are! bafta!

| DoRu a răspuns:

Nu ti se deschide cand ai bateria in el? Te gandesti putin ca poate bateria nu-i incarcata?! Sau poate o fi defecta.

| disi2001 a răspuns:

Pai, tu trebuie sa ai incarcatorul bagat in laptop pentru a merge fara baterie, iar in dreapta ecranului o sa iti apara semnul,, baterie,, cu un,, x,, pe ea. FUNDA?