| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incarc un videoclip pe youtube pana acum dura in scurt timp 3 minute, acum-a youtube a incercat sa prelungeasca incarcarea, Cm fac sa incarce in scurt timp?

4 răspunsuri:
| Loadteg a răspuns:

Daca il editez trebuie sa schimbi setarile la render.Depinde durata videoclipului, calitatea(HD, HQ).In ce program le editezi?

| alex1cc3231 a răspuns:

Trebuie sa il editezi cu un program, cel mai bun ar fi camtasia studio 8 http://www.techsmith.com/camtasia.html daca nu vr sa editezi, o sa se incarce mai greu... Daca videoul are 5 GB camtasia ti-l face la 400 MB, si tot asa la aceeasi claritate! funda?

| anonim_4396 explică (pentru alex1cc3231):

Camtasia se salveaza pe alta extensie, trebuie sa nu fie incarcatmai greu daca nu, incerc pe Snagit pe Camtasia Studio 6, De video folosesc HyperCam

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Problema rezolvata