| florea2565 a întrebat:

Calculatorul meu este virusat si vreau sa reinstalez Windowsul 7. Tin sa mentionez ca nu am nevoie de backup, nu vreau sa salvez nimic.
Ma poate ajuta cineva? Rog seriozitate, dau funda.

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Cauta pe YouTube un tutorial despre cum sa instalezi Windows 7 sau Windows 10, din păcate Windows 7 nu are opțiunea de "reset" cum are Windows 10, sau dacă poți instalează un antivirus bun și curata pc ul de viruși, îți poți face un stick bootabil de pe site ul Microsoft cu Windows 7 sau 10, eu ți as recomanda sa îți instalezi Windows 10, succes.