| Jipa95 a întrebat:

Buna ziua! Caut o boxa portabila pana in 700 lei, iar pana acum am de ales intre Sony xb43 (700 lei) si jbl charge 4 (650 lei). Pe care dintre acestea sa le aleg? Ma intereseaza strict pentru muzica. Sau daca aveti alte recomandari pana in 700 lei mai ok, astept recomandarile voastre happy

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Eu aș alege JBL, am mai avut produse de la ei și chiar mi-au plăcut. Aveam într-o vreme o boxă portabilă și se auzea super bine.

| sierra1 a răspuns:

Ia JBL - se aude beton!