| trepte a întrebat:

Vreau sa achitionez un telefon de gaming, ce recomandari aveti? Ma intereseaza un telefon, un pc am deja, insa fiind mai mereu plecat de acasa, am nevoie de un telefon. Astept recomandarile voastre. Buget 1500 de lei.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"un telefon de gaming, ce recomandari aveti? Buget 1500 de lei."

telefon de gaming zici? bani puțini dar un A51 ajunge de banii tăi

| SasukeCS2 a răspuns:

Mai pune 100 lei si iti iei un LG G7, are procesor SnapDragon 845 si este mai bun decat Galaxy A51 la jocuri.
https://telefonultau.eu/......ccan-blue/