| xt9000 a întrebat:

ce laptop pana in 25 milioane imi recomandati? un model specific nu doar firma.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Miguelito a răspuns:

Depinde pentru ce. Dacă vrei unul și de gaming poți alege modelul acesta http://www.emag.ro/......H4XBMBBM/, care este foarte bun având 2GB la placa video. În schimb, dacă vrei unul mai mult pentru birou și programe, poți alege ceva cu mult RAM, și procesor bun. Eu mi-am cumpărat (de black friday) un Asus cu Intel Celeron 2, 1 GHz, 8GB RAM, Windows 8, 1 pe 64 bit si pachetul office. Poți să găsești ceva până în 1500 de lei dacă vrei pentru birou. Eu editez filme și fac animație și de asta am 8GB Ram, da poți să îți iei și cu 4 și economisești niște bani =)