| Crysty1996 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 20 milioane? Sa fie bun. Stiu ca nu prea gasiti pana in 20 milioane un laptop tare, dar dati-mi un link cu cel mai bun laptop pana in 20 milioane.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

M-am uitat printre recomandarile de mai jos, si nici una nu e de gaming. Aproape toate is de internet, cu exceptia la cel cu ati, care duce jocuri ge gta 4 pe low poate mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asus K52F-EX924D cu procesor Intel® CoreTMi3-380M, 2.53GHz, 3GB, 500GB, Intel® HD Graphics
Este la oferta momentan
http://www.emag.ro/......52F-EX924D

| ZOZOKid a răspuns:

HP 625 AMD Turion dual core.

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......ple-renew/
este 20 de milioane dar il poti lua la 16 weeckendul asta;)

| skiTeL a răspuns:

Un laptop de la compaq este foarte bun 2, 3 ghz 4g rami procesor Intel i7 vezi u ma imulte pe net :: FUNDA.

| Parazitull a răspuns:

Http://www.emag.ro/......LP312EAB1T

Plava video dedicata sa te joci ce joc vrei tu.
Si iti mai raman bani si de un mouse de gamer.