| dankapone a întrebat:

.cum pot sa descarc in pc poze de pe Samsung galaxy s plus?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Iei un cablu de date si sselectezi stocare sau, daca ai router cu funtie dhcp, ai in market aplicatii, doar conectezi tel. la roter prin wifi, din pcm accesezi o adresa si poti vizualzia, copia etc fisiere din si in telefon

| Neagandalf a răspuns:

Iti iei un adaptor usb pentru toate categoriile de card, dupa care bagi cardul in adaptor apoi il bagi in pc.
A doua solutie cu cablu de date, Cumparati un cablu de date potrivit stiu ca este ca la Nokia cel putin eu am Galaxi gt i9000 si se potriveste cablu de date si la Nokia 5800 asa ca bft!