| Arai a întrebat:

..de curand mi-am achizitionat un sony ericson xperia x10, si am o dilema:nu stiu cum sa setez sa imi salveze fotografiile facute pe card.care ma ajuta primul primeste funda:X

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

Nu stiu pas cu pas dar in mare e in optiunile de la camera! Pornesti camera si ai optiuni, intri si gasesti acolo unde salveaza si poti alege memoria in care vrei tu!

| Arai explică:

Cred ca m-am uitat si la mama lor de optiuni...si nimiclaughing