| ssprd a întrebat:

de o perioada nu mai pot accesa site-urile olx sau autovit, daca folosesc pc-ul se intampla urmatoarea chestie https://ibb.co/byycpT daca folosesc telefonul conectat la wi-fi intra dar nu se vad imaginile, daca folosesc internetul telefonului totul este perfect, ma gandesc ca este o problema de retea tinand cont ca doar pe acestea nu le pot accesa, dar nu stiu cum sa rezolv.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca in ingonito poate poate, nu se incarca css la pagina, ori din cauza unor cookie uri aiurea, ori din cauza netului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Or din cauza unei extensii.
Probabil si-a configurat gresit AdBlock-ul.

| ssprd explică (pentru suntserios):

Nu a functionat ma gandesc sa sun la cei cu netul dar nu stiu ce sa le zic