| Alexandru9971 a întrebat:

Buna ziua, detin o trotineta electrica xiaomi scooter 4 (simplu), as dori sa ii scot limita de viteza, ma puteti ajuta va rog frumos? multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Invatati electronica si veti putea face si singuri.
Evident, raspunderea va va apartine in caz de modificare!

| literallythesamebruh a răspuns:

Este posibil, dar nu știu dacă este foarte benefic. Bateria va muri foarte repede și poți crește riscul unui impact. S-au întâmplat atâtea accidente cu copii ce circulau pe trotinete cu viteze normale de 20km/h.

| Dragobeta a răspuns:

De ce te-am ajuta sa faci o ilegalitate? Ca atunci cand te prinde politia sa dai vina pe noi? NU! Circula regulamentar.

| Alexandru9971 explică (pentru Dragobeta):

Întrebarea am fost pusa de mine, dar fratele mai mare mi-a zis sa întreb pe aceasta comunitate, are categoria B, deci are și am mai pe scurt are voie.

| RaduRobertRO a răspuns:

Eu zic sa nu o faci, s-ar putea sa ai probleme mai mari daca esti prins.

Răspuns utilizator avertizat