| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună ziua, doresc un sfat deţin firma tv Rsc-rds şi vreau s-o schimb cu firma Telekom pentru că nu sunt mulţumit de firma Rcs-rds-semnalul este prost, Antena 1 hd nu prind, ce să aleg: să rămân la Rcs-rds sau să merg pe Telekom, voi ce aţi alege? Mulţumesc.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stiam ca patronul de la RCS-RDS este maghiar. De cand o detii? Poate ai vrut sa spui ca esti abonat? Daca ai semnal prost schimba la Telekom. Nu-i nici o tragedie. Poti sa revii oricand daca nu iei un obiect de la Telekom.

| Valentin_Vali_1998_1858 explică (pentru Salontanul):

Mulţumesc pentru răspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Cu placere!

| CPAElites a răspuns (pentru Valentin_Vali_1998_1858):

Telekom e si mai prost laughing

| K0sti a răspuns:

Deţin firma tv rsc-rds...valeu, tu esti patronul?
Pai de ce nu prinzi antena 1 hd? Eu o prind si tot rdesh am...