| mysmile a întrebat:

eu pe calculator am win 7 cu office 2007 si am nevoie de office 2003 sa lucrez in word, cine imi poate da un link de download pentru office 2003? Dau fundita

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi oricum 2003 ul nu prea mai e compatibil cu 2007 le. Poate că din obişnuinţă ai nevoie de 2003, dar e mai bine să te obişnuieşti cu 2007-le sau dacă nu poţi încerca libre office, ca şi aşa e gratis şi deschide fişierele de office indiferent de versiune.Succes

| laptopnews a răspuns:

Daca ai 2007, oricum iti poti salva documentele in format 2003... ai mai multe optiuni. Deci nu trebuie sa instalezi 2003 pentru asta. Altfel, eu cred ca trebuie sa te obisnuiesti cu 2007 ca oricum 2003 e depasit. succes!

| mysmile explică (pentru laptopnews):

Am nevoie sa fac teste pentru ecdl...de asta am nevoie de word 2003

| DeidaraXR1 a răspuns:

Dar de ce nu poti lucra in word 2007?