| EdwardEddy a întrebat:

Eu stau la sat si am cablu de la Akta, ca doar ala este la noi.Dar vreau sa trec la upc.Se poate? Voi avea nevoie de o antena parabolica? Sau exista o alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Se poate s la 2-3 sau mai multe unu cu recevier si restul direct prin antena

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca doar Akta este nu ai ce face. Daca upc nu are infrastructura acolo nu poti sa iti iei net de la ei

| AdrenalinTm a răspuns:

Orce ar fi sa nu apelezi la upc nici o data orce alt ceva dar nu upc e cea ai proasta companie de pe piata
http://ro.lamit.ro/acces-internet-one-way.htm
vezi daca iti convine

| EdwardEddy explică (pentru AdrenalinTm):

De ce nu e buna? si inca nu am primit un raspuns la intrebarea mea...imi trebuie antena sau trebuie sa am cablu de la ei?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru EdwardEddy):

Daca esti undeva la sat mai departe de oras antena daca nu ai fir

| EdwardEddy explică (pentru AdrenalinTm):

Si am inteles ca cu antena pot prinde doar la un televizor, nu la toate?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru EdwardEddy):

Poti prinde la mai multe se imparte semnalul 1-2 reciver adica 2 televizoare sau legate fara reciver direct restul deci poti

| AdrenalinTm a răspuns (pentru EdwardEddy):

Se poate s la 2-3 sau mai multe unu cu recevier si restul direct prin antena