| DouaPuncteD a întrebat:

Bună ziua! În cazul în care aș face o adresă de e-mail nouă, aș putea transfera datele de pe vechea adresă?
Referitor la vechea adresă, cum aș putea schimba numele si prenumele și eventual să se și modifice când trimit un mail nou? Din setări îmi apar modificate, însă atunci când trimit, tot cu vechiul nume apar ca și destinatar.
Iar ca o ultimă întrebare big grin, se mai poate schimba data de naștere?
Zi spornică!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai exact ce date sa transferi? Daca te referi la email-uri mai vechi atunci NU! pentru ca fac parte din alt cont!
Daca te referi la numele tau, adica sa pui acelasi nume se poate, acelasi email nu!
Data de nastere se poate schimba din setarile contului!
Cat despre nume si prenume... daca ai salvat cand ai modificat ar trebui sa functioneze... delogheaza-te din cont, astepti un timp, si logheaza-te din nou vezi poate va functiona, cred ca de aceea nu se salveaza modificarea!

1 răspuns:
| EliLeli a răspuns:

Tu nu ai deja 5 adrese de e-mail? Fiecare cu scopul ei? Ce fel de persoana esti?
Nu stiu sa-ti raspund la intrebari. Nu am fost niciodata nevoita sa schimb ceva la adresa ( laughing ) de mail.