| Papa_Laurentiu_1982 a întrebat:

Bună ziua, încerc sa numerotez un document Word crescător dar nu îmi permite, îmi da același număr pe fiecare pagina.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune in header /footer FUNCTIA de numerotare pagina, nu doar o simpla cifra.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Insert>Page Number> Format Page Numbers (jos de tot) > de acolo la number format ar trebui sa fie 1, 2, 3, ... sa fie debifata optiunea de "include chapter number" si daca nu merge poti incerca sa pui jos de tot la "page numbering" la "start at" sa inceapa de la 1.
Daca vrei ca pe prima pagina sa fie diferit o sa vezi in tabul de sus de la "design" optiunea "different first page".

| adryang78 a răspuns:

Ce versiune de Office ai?