| Hasss a întrebat:

Buna Ziua la toti va rog frumos dati-mi si mie un metin2 privat
destul de populat sa cresc cat de cat repede sa aiba king posedata etc. in afara de metin2tim si metin2fun plzz dati-mi niste metine privat plss

Răspuns Câştigător
| kiruxi97 a răspuns:

Metin2 United, Metin2 Moon, Metin2 RoSpeead, Metin2 Hammer ( PVP ), Metin2 Dark.
Fundita?

15 răspunsuri:
| Brailainfo a răspuns:

Www.metin2honor.com, e un server italian destul de reusit, incearca-l si vei hotari singur daca merita jucat sau nu

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hey. :D
www.4yOursMT2.ro ...Este foarte tare. ai king 1, posedata, armura smarald si king 2. si multe arme evoluate. Este tare. cresti repede, ratele sunt mai mereu mari. Este destul de bun dupa parerea mea! :)

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Metin 2 fail, Metin2 hammmer, Metin 2 linght

| PaunSorinValentin a răspuns:

Salut! Hmmm
Metin2 Energy
Metin2 Lunaris
Metin2 Steel
Metin2 TDL(asta este pvp)
Sper ca te-am ajutat

| BOSS270 a răspuns:

E apollo mt2 sper sati placa ratele sunt 1000 ai 4 kinguri pietre +6 etc.

| BOSS270 a răspuns (pentru BOSS270):

Da am uitat sa spun ca te da cu lvl 30 si lvl maxim 127

| Hasss explică (pentru BOSS270):

Mda dar pe mine ma intereseaza daca este multa lume sau macar destul de acceptabil adica sa nu fie gol...

| BOSS270 a răspuns (pentru Hasss):

E chiar plin! merita sa intri!

| egemen a răspuns:

Incearca hot style metin 2 e foarte tare are posedata otel si smarald la magazin de armuri si la arme are arme de 65 le evoluezi imediat eu am lv 130 sunt ninja

| Andresk81 a răspuns:

Uite aici
Zephion Metin2
Metin2BZ
ImperialMetin2
HammerMetin2
EarthMetin2
EnergyMetin2(Il recomand 100% foarte fain merita)

| DespairFire a răspuns:

Metin2 Explozive, Metin 2 Hammer, Metin2 TDL

| Sh_Kam_Atat_Alinutzu_1997 a răspuns:

Joaca-te metin2xlove e super
si hotstile
dar ce e aia funda

| Sh_Kam_Atat_Alinutzu_1997 a răspuns:

Metin2xlove

| ParodyW a răspuns:

Metin2 united te da lvl 30 cu cal si etc si cresit imd intr-o zi faci cam 100
bafta

| florinmare89 a răspuns (pentru ParodyW):

Man eu intr-o zi am facut lvl 130