| mihaa a întrebat:

Buna ziua, ma puteti ajuta si pe mine cu un raspuns: cum sa sterg convorbirile de pe telefon Samsung galaxi s4?,,,de pe calculator sunt sterse dar,,, pe telefon,,, inca exista,, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mykymu a răspuns:

Cam ciudata intrebarea... Tine apasat pe un mesaj, o sa-ti apara o bara de optiuni si apesi pe ''delete'' sau ''sterge''. Sau umbla pe la optiunile mesajelor... poate nu am inteles eu cerinta ta. Succes! Daca te-am ajutat, funda?

| mihaa explică (pentru Mykymu):

Deci comversatia, intreg istoricul de pe skype este sters din calculator,,, dar dubios este k,, toate conversatiile si intreg istoricul pe telefon Samsung galaxi s4 exista.....si nu stiu sa fac sa sterg si de acolo

| Mykymu a răspuns (pentru mihaa):

Sterge istoricul. Cauta pe la optiuni... sigur o sa gasesti o optiune de sters. Succes!