| LauraElenaS a întrebat:

Bună ziua. Mai are cineva probleme cu messenger ul? Pana acum răspundeam la mesaje din bula. Acum dacă apăs pe bula, ma baga în aplicația messenger și abia după pot sa dau eu pe conversație sa citesc mesajele. Va mulțumesc pentru răspunsuri happy

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu folosesc Messenger de pe calculator, direct din browser (messenger.com), de multi ani.
De cateva zile ma trimite "sa intru de pe aplicatia descarcata pe telefon".
Folosesc telefon cu butoane, pentru care Facebook nu a facut aplicatie.
Nici nu vor sa-mi faca cadou un telefon, sa-mi instalez aplicatia Messenger.

| sweetys a răspuns:

Dupa ultima actualizare are foarte multe probleme. Cel putin pe mine m-a disperat. Ori nu suna cand primesc si trebuie sa intru in alicatie ca sa verific, ba imi da la poze ca sunt prea mari, desi sunt Emoji, ba imi deschide conversatia fara bara de scriere.

| LauraElenaS explică (pentru sweetys):

Este foarte stresant sa stai sa intri de 10 ori ca să primești un mesaj. Puteai răspunde la mesaj și dacă făceai altceva. acum ești obligat sa intri în aplicație. cred ca o sa renunț curând dacă nu se rezolva nimic.

| sweetys a răspuns (pentru LauraElenaS):

Eu le-am facut reclamatie ( ceva de genul) era o chestie ca daca scuturi telefonul cu messul pornit te trimit direct la report tehnical problem