| curiosul122 a întrebat:

Mi-am comandat acest calculator, dupa parerea mea e bun pentru jocuri, are un procesor bun, placa video dedicata, GeForce GT710 2GB placa video denumire, credeti ca e destul de bu raport calitate pret? Ce jocuri as putea juca pe el?

https://www.emag.ro/......DQFVC6BBM/

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"acest calculator, dupa parerea mea e bun"

păi dacă l-ai comandat deja, să-l folosești sănătos

| curiosul122 explică (pentru sierra1):

Stiu, dar eu intreb doar daca e bun ca specificatii, sa cer parerea celorlalti, ca oricand pot sa anulez comanda.

| sierra1 a răspuns (pentru curiosul122):

Adică tu vrei să spui că dacă un necunoscut de p-aici zice altfel decât ai vrea tu, anulezi comanda? spune că glumești.

repet: folosește-l sănătos

| Shanky9093 a răspuns:

Pentru jocuri nu o sa-ti duca nu stiu ce deci, sa nu ai asteptari!