| PrettyDollRock a întrebat:

Mi-am facut adresa noua de mess.
Si am bagat cativa.nu prea multi. am 11 in lista.
Si daca vreau sa bag inca pe cineva sau daca fac schimb de adresa imi da eroarea asta.:
Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.
The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ID-ul este nou, asa se intampla! Nu poti adauga decat cateva id-uri pe zi in lista de prieteni! YM a facut chestia asta tocmai pentru a prevenii floodul pe messenger! Maine mai adaugi putini si ...tot asa pana termini. Succes!