| andrey843 a întrebat:

Mi-am facut un nou id de mess si am bagat 5 persoane in id.Acum cand dau sa mai bag pe altcineva imi scrie: your request to add a contact has taken longer to expected to complete.
The operation may have succeeded.Please check your messenger list later. Va scris si voua asa sau e o problema. Daca va scris spuneti-mi si mie ce sa fac.Multumesc

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Nu e o problema. Hai sa iti explic: Cererea ta de a adauga un contact a luat mai mult timp pentru a putea fi finalizata. Operatia poate avea succes. Verifica lista mai tarziu. Va trebui sa o verifici mai tarziu. Apoi intra sa vezi daca acel ''cineva'' este sau nu in lista ta de Yahoo! Messenger