| ChinezuPassy a întrebat:

Buna ziua.Mi-am uitat parola de la Facebook si nici nu pot sa intru pe adresa de e-mail. Cum sa procedez sa imi recuperez contul de Facebook

3 răspunsuri:
| Ka0ru a răspuns:

Daca ai fost conectat/ă pe pc cu contul de Facebook du-te la setări, și după caută setări avansate, parole salvate și ai acolo o listă cu toate parolele salvate în chrome.
La alte motoare de căutare am impresia că e la fel.

| ThePitPew a răspuns:

Daca ai un numar asociat cu contul il ooti recupera, daca nu, imi pare rau dar nu ai ce face.

| RI1208 a răspuns:

Daca esti conectata pe un alt dispozitiv poti cere o modificare de parola pe dispozitivul pe care incerci sa te conectezi si o sa primesti pe dispozitivul pe care esti conectat un mesaj sau un cod cu ajutorul caruia o sa poti schimba parola.