| curiosul122 a întrebat:

Nu stiu de ce, cand deschid pc, ba nu se deschide un program de ex eu la deschiderea pc-ului am Windows Defender, Nvidia, Steam, Aorus si ESET, o data nu mi-a aparut steam, am dat restart, mi-a aparut steam, dar nu nVidia, ce pot spune? Virus sigur nu e pentru ca daca era nu se deschidea nimic. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cine ti-a zis ca daca ai virusi nu se deschide nimic? happy Depinde ce setari ai tu pe acolo, poti seta Steam sa porneasca singur la restart sau nu. NVIDIA posibil dupa un update sau cand isi face update sa nu ramina aplicatia pornita...

| PainTech a răspuns:

Nu se pornesc deloc (nici cand apesi pe ele) sau nu se pornesc automat la deschiderea PC-ului?

| curiosul122 explică (pentru PainTech):

Programele se deschid dar nu apar in bara de jos, la sageata aia.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Daca ai win10, apasa alt+ctrl+del, click Startup si alegi acolo ce sa apara cand deschizi pcul