| AlexandraN21 a întrebat:

Buna ziua! O camera de supraveghere pentru exterior care sa aiba la indemana locul unde se introduce cardul de memorie, stie cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu de existenta acestor camere de exterior cu card de memorie, fiindca camerele video de exterior se monteaza pe cladiri, pe stalpi la inaltimi foarte mari d ela pamant si nu se pot accesa zilnic sau usor, nefiind recomandat acest lucru, ca orice hot ar putea fura cardul de memorie.

| raresgormand a răspuns:

Camera de supraveghere WIFI Loosafe