| VanHelsinG007 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva de ce imi mananca asa de mult Ram pc-ul acum? Precizez ca inainte de a-mi instala windowsul nu imi solicita chiar atat de multe resurse, chiar daca aveam deshise mai multe task-uri.

Problema e ca dupa ce am luat un virus care mi-a criptat toate fisierele, mi-am pus windowsul, ca alta varianta nu mai aveam (acelasi care il aveam si inainte) si am formatat tot HDD-ul. Dar acum, cu mai putine programe ca inainte imi merge vizibil mai greu. Chiar dupa ce l-am deshis, Ram-ul e utilizat 25%. Nu cred ca ar trebui.

2 răspunsuri:
| Fataanonima2303 a răspuns:

Este din cauza windows-ului

| VanHelsinG007 explică (pentru Fataanonima2303):

Nu cred sa aiba nici o treaba windwosul.asta care il am acum, e cel care il aveam inainte sa mi-l instalez... si inainte aveam o tona de programe.