| Alleexandraa a întrebat:

Se poate transforma un cont de facebook in pagina avand 1.500 de prietenii sau doar cand are 5.000? Eu stiam ca se poate, dar n-am reusit! sad
Dau funditaaa!

4 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Pagina nu o creezi din cont, fara sa il transformi? COntul nu se poate transforma din cate stiu eu. Creezi o pagina de lap agina cu notificari, in stanga, sub favorite, aplicatii si grupuri ai pagini si dai creeaza o pagina. Eu stiu ca nu se poate sa transformi contul si pagina trebuie sa o cresti tu ca admina. Bafta

| Alleexandraa explică (pentru BlueViP):

Ba da merge contul` sa-l transformi in pagina! Dar nu stiu sigur daca neaparat trebuie sa aiba 5.000 de prietenii, stiam ca merge si daca ai mai putini! sad Dar nu reusesc

| Mirela454 a răspuns:

Nu nu se poate, dar poti sa-ti faci alta pagina si sa spui prietenilor sa-ti dea like happy

| Alleexandraa explică (pentru Mirela454):

Ma rog! Se poate la 5.000 de prieteni, ca am facut eu! Dar nu stiam daca merge cu mai putini prietenii, dar cred ca da!