| aliemblozutu2003 a întrebat:

Stiti cum se pot lipi mai multe parti din diverse melodii intr-o singura melodie?

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Cu Audacity. Cel mai bun program după părerea mea. Îl descarci gratis de pe google şi sunt ne numărate tutoriale pe youtube. Caută "Cum unesti două melodii, sau mai multe in audacity" pe youtube.
E un program foarte bun şi eu l-am folosit şi-l folosesc cu mare plăcere.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe magazin play " Taietor mp3". Poti sa tai, sa lipesti SAMD.

| DryIce a răspuns:

Magix music maker face orice.