| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua.
Știe cineva cum pot face sa nu mai primesc mesaje pe Facebook de la persoanele care nu sunt prietene cu mine?
Stiu ca am văzut la cineva ca avea așa, putea sa primească mesaje doar de la prieteni dar nu am idee cum trebuie sa fac. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Intri la setari, la confidentialitate.

| brokxy a răspuns:

Din cate stiu era setarea asta mai de mult...Dar acum de cand s-au schimbat unele lucruri la facebook.Nu mai cred ca poti sa blochezi mesajele de la persoane straine. Daca ai vazut la cineva inseamna ca are setarea activata de mult.Dar eu nu o mai gasesc