| GameMasterDark a întrebat:

Buna ziua TPU.
Am incercat sa fac jailbreak la iPhone 4 iOS 6.1.3 am selectat IPSW a acceptat, iar dupa acceaa am dat click Jailbreak s-a incarcat putin si imi zice (Failed To Decrypt Kernel).
Si am incercat si metoda >>PropietatiCompabilitatebifez casuta Windows XP (service pack 3) si run as administrator VA ROG AJUTATI-MA!
DAU FUNDA

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici -> TABEL JAILBREAK PENTRU iPHONE, IPAD, IpOD - http://www.idevice.ro/tabel-jailbreak-si-decodare/