| ssmecheru33 a întrebat:

din nou. Am o problema : Tocmai am descarcat 18 Wheels Of Steel American Long Haul si cand dau sa intru in joc imi zice " We are sorry, but the operating system failed to provide the window to render the game graphics in.Please consult the game manual for known workarounds that might improve the game's compatibility with your hardware." Am windows 8 si cand vreau sa dau la compatibilitate imi apare decat Windows 95, Windows 98/Windows Me, Windows XP (Service Pack 2), Windows XP (Service Pack 3), Windows Vista, Windows Vista (Service Pack 1) Windows Vista (Service Pack 2) si Windows 7. Va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa mai fac crying((. Cine ma ajuta are funda happy Plz puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Euro Truck Simulator 2 ( poate si 1 dar cu 2 stiu sigur ca merge )
Scania Truck Simulator
18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2.
Funda?

10 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ai sistemul de operare prea avansat pentru 18 wheels care se joaca cel mai bine cu Win XP.

| ssmecheru33 explică (pentru T7uk):

Si trebuie sa schimb windowsul?
Mie cam lene...

| ssmecheru33 explică (pentru T7uk):

Alta idee nu am decat sa schimb windowsul? sa fac ceva...

| ssmecheru33 explică:

Sau liviualex poti sa imi dai un raspuns cu un joc asemanator 18 Wheels care suporta Windows 8? Doar daca poti

| ssmecheru33 explică (pentru T7uk):

Thx fundawinking

| ssmecheru33 explică (pentru T7uk):

18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 nu merge tot asa zice...

| T7uk a răspuns (pentru ssmecheru33):

Ciudat! Dar celelalte?

| ssmecheru33 explică (pentru T7uk):

Apropo Euro Truck Simulator 2 este in alta limba Koreea mi se pare si merge foarte greu... Acum ma joc pe Euro Truck Simulator 1 merge foarte bine

| T7uk a răspuns (pentru ssmecheru33):

Ee... ai descarcat tu o varianta in koreana laughing da n-are nimic ca e la fel ca si euro truck 1

| T7uk a răspuns (pentru ssmecheru33):

Euro Truck Simulator 2 ( poate si 1 dar cu 2 stiu sigur ca merge )
Scania Truck Simulator
18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2.
Funda?

| ssmecheru33 explică:

Nu am incercat am uitat cum erau si de abia acum mi-am adus aminte o sa incerc Euro Truck Simulator 2 happy