| En0ugh66 a întrebat:

Buna ziua TPU, am o intrebare simpla. Am o tableta utok am dat undeva pe la 250 de lei pe ea, aseara am scapat-o pe gresie si i-am spart ecranul, intrebarea mea este cat m-ar costa sa il schimb. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Schimbarea display-ului, costa mai mult decat tableta in sine. Te sfatuiesc sa-ti cumperi alta.

| K0sti a răspuns:

Cat tableta!

| notefree a răspuns:

Iti recomand sa suni la utok ei iti vor zice tot https://m.utok.ro/service

| ClimateZone a răspuns:

Doamne ce raspunsuri. Voi dati sfaturi si preturi si omul nici macar modelul nu vi l- comunicat. Uite cauta pe www.inowgsm.ro modelul tau si vezi cat costa touchscreen-ul. Ar trebui undeva la 55-65 lei plus manopera undeva la 30 lei.

| Bordeianu_Andreea_1990 a răspuns:

In jur de 99 lei