| l3oogie a întrebat:

Buna ziua TPU.
Am o problema cu marirea fisierului video in timpul vizualizarii si asta se intampla numai pe bsplayer, windows media player si online dar tin sa mentionez ca in cazul Youtube nu se mareste imaginea video asa ca in celelalte, devine imposibila vizualizarea unui film si vreau sa remediez problema. Am incercat sa vad Tomb Raider 2018 si la fel se vede online dar si descarcat, imaginea se mareste prea mult si vad prea apropiat si din el se intelege doar subtitrarea.
Folosesc Windows 10 pro si as dori sa gasesc o solutie care presupun ca este din setarile windowsului, ofer funda.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Iti recomand VLC player, are foarte multe optiuni de vizualizat filmul.