| bogdan198 a întrebat:

Buna ziua TPU!
As vrea sa stiu care telefon este mai bun HTC explorer sau Nokia C5-03?

4 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Pai in primul rand HTC ruleaza android 2.3 deci poti sa instalezi o gramada de aplicatii, sa vezi fisiere flash precum si pe youtube poti sa te uiti fara nici o problema plus ca ecranul este capacitiv adica va raspunde mai repede la comenzi.binenteles ca si Nokia este bun dar a cam ramas in urma la capitolul tefoane smartfon

| girls97 a răspuns:

Buna dupa parerea mea HTC e mai bun si are mai multe chestiiiii si in plus la Nokia treuie sa inchizi fiecare aplicatie adica daca te joci ceva dupa ce iesi din joc trebuie sa te duci la setari setari aplicatii sh sa il inchizi de acolo altfel se misca oribil oh go on sper kca te.am ajutat pwpii love struck

| DoiPentruToti a răspuns:

De regula HTC este multimedia, iar NOKIA este business. Acesta este primul lucru dupa care trebuie sa te iei in alegerea unui telefon.

| bogdan198 explică:

Mersi tuturor de raspunsuri o sa imi fie utile