| UCHMadaraEMSh a întrebat:

Buna ziua TPU, as vrea sa stiu, cum imi pot face un site de socializare. multumeschappy

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cel mai usor este sa-ti faci un forum. Forumurile in sine sunt site-uri de socializare. Iti alegi o platforma din multele existente, te axezi pe o tema anume, ceva cunostinte de html si php si ii dai drumul treaba. Ca ai foaaaaarte multa treaba, asta daca vrei sa faci ceva.

| florizzz a răspuns:

Iti trebuie cunostinte serioase de it. cumperi o platforma virtuala si pornesti cu ideile tale