| didiDia a întrebat:

TPU, Azi a fost a doua oara cand mi s-a intamplat urmatoarea chestie: am intrat pe site-ul kudika.ro( poate unii ati auzit de el) si la vreo cateva minute dupa aceea(maxim 5) am vrut sa inchid pagina pentru ca nu-mi mai trebuia sa ma uit pe ea. Insa inainte sa apuc sa o inchid, a inceput calculatorul singur sa deschid alte nu stiu cate pagini cu acelasi continut de pe site-ul kudika. Am apasat ctrl+alt+del ca sa intru in task manager si de acolo am reusit sa inchid toate ferestrele deschise aiurea despre kudika. Mentionez ca n-am mai patit niciodata chestia asta cu vreun alt site, iar acum e a doua oara cand patesc cu site-ul kudika.ro. Folosesc Internet Explorer. Pana sa patesc treaba asta cu site-ul kudika.ro, am mai intrat de nenumarate ori pe el fara a intampina nici o problema. De ce mi-a facut acum necazul acesta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil avea pagina buguri nu iti face griji nu e de la pc'ul tauhappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am patit asa pe diferite forumuri pe care intra multa lume si de asta.

| Robert_roberto_1996 a răspuns:

Asta am patit si eu cand foloseam internet explorer de multe ori dar acum folosec numai mozzila firefox si nu am probleme

| Mariaa_Cristinq_1990 a răspuns:

Probabil din cauza ca ai virusi si mie mi se intampla asa dar am renuntat sa mai folosesc internet explorer si mi-am instalat si un antivirus bun si mi-am curatat calculatorul de virusi. Incearca sa-l scanezi de virusi si sa intri pe alt browser