| sylvyu32 a întrebat:

Sal.in task manager am jocuri deschise si nu merg sa le inchid cine ma poate ajuta? Dau funda

3 răspunsuri:
| Pyo a răspuns:

Salut,
La Task Manager ai Processes, te uiti care este procesul jocului respectiv si il inchizi de acolo daca nu merge de la Applications

| sylvyu32 explică (pentru Pyo):

Astai problema ca nu pot sa le inchid.
Cand dau sa le inchid imi apare o eroare :
-The operation could not be completed
Access is denied

| Pyo a răspuns (pentru sylvyu32):

Ai pornit UAC(user account control)? daca da, cand intri in task manager la procese ai jos show processes from all users, asta ar trebui sa iti porneasca task manager cu drepturi de administrator si ar trebui sa iti mearga