| hatze a întrebat:

Buna ziua TPU, cine se pricepe foarte bine la pc-uri? la softuri si la windows 7? am o problema si nu stiu cu cine pot vorbi sa ma ajute. happy

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu era mai simplu sa pui intrebarea aici? poate se gasea cineva sa iti raspunda

| MrBlueEnergy a răspuns:

Pai si cum naibii sa intelegem noi ce problema ai daca n-o pui in intrebare?

| hatze explică (pentru MrBlueEnergy):

Am pus vreo 10 pana acum si nimani nu a raspuns.

| hatze explică (pentru suntserios):

E legat de internet la windows 7, am internet pe pe stalp rds si cand pornesc pc-ul nu-mi merge netul are semnul exclamarii pe iconita din para, numai daca decuplez mufa de internet din pc si o pun la loc, numai asa imi merge. poate ma poti ajuta.

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Daca vrei sa raspund pune intrebarea mai intai

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns (pentru hatze):

Aha

| hatze explică (pentru Gavriliu_Alin-Adrian_1990):

Am pus intrebare mai sus, i-am explicat lui 'suntserios' is cam disperat din privinta internetului la windows 7

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns (pentru hatze):

Problema e de la rds am avut aceeasi problema dar acum sunt pe upc si nu o mai am

| hatze explică:

Aici e intrebarea pusa de dimineata http://www.tpu.ro/......-nu-merge/

| hatze explică (pentru Gavriliu_Alin-Adrian_1990):

Si eu tot cu rds sunt sad

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbește cu el, te poate ajuta: http://www.tpu.ro/utilizator/alqkb
Pa, pa.

| hatze explică (pentru Legiuitoarea):

I-am trimis un mesaj, sper sa-mi raspunda.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru hatze):

Bună din nou.
O să-ți răspundă, e de gașcă.
Succes.
Pa, pa.