| NicusorYo a întrebat:

Buna ziua TPU, este careva de aicea care are un hypermarket, magazin, etc care doreste un distribuitor de pliante? Daca da, am 14 anibig grinlasati aici mesaj cu id dvs
Funda'winking

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

La 14 ani nu te va angaja nimeni.Trebuie sa ai macar 18 ani.

| Laura a răspuns:

laughing Înțelege, la 16 ani poți de-abia să conduci un scuter și să te angajezi undeva.

| Saya a răspuns:

TI-am mai zis intr-un post sa zici din ce oras esti, daca esti din oras cu mine se poate aranjawinking