| aragon18 a întrebat:

TPU.Ma uitam azi frumusel la serialul Breaking Bad si dintr-o data imi apare o pagina cu titlul mare ingrosat si rosu " Atentie! Calculatorul Dvs. este blocat din motive de securitate specificate mai jos " si asta : http://malwaretips.com/......virus.jpg. Am inteles ca este un virus, sau ceva de genul..si as vrea sa imi spuneti daca ma puteti ajuta cum sa il sterg.N-am dat click pe niciun continut pornografic,ci pur si simplu imi vizionam serialul pe un site cu seriale online, mi-a aparut un tab cu ce v-am aratat mai sus si am intrat direct in panica atunci cand am vazut ca trebuie platita nu stiu ce amenda in valoare de nu stiu cat :)) v-as ramane profund recunoscatoare daca m-ati putea ajuta! o zi buna

1 răspuns:
| AndreiBlue a răspuns:

Buna,incearca cu System Restore sau cu o noua instalare de Windows ..mai stiu o metoda dar este foarte greu de pus in practica si dureaza foarte mult ..Succes!