| Xfactor_2745 a întrebat:

Sal am o problema cu tel meu.am un GT-I5500 si nu mai pot sa descarc nimic de pe android market imi apare procesul android.process.media s a oprit in mod neasteptat si imi zice sa dau inchidere fortata. dar puteti sa imi explicati bine(adica sa mi spuneti unde sa intru pe tel si ce sa fac). mersi funda

1 răspuns:
| yiulius a răspuns:

Incearca sai dai un update la program sau poate sai scoti updateul daca il are ar fi o idee sincer nu cunosc meniu telefonului asta dar cred ca gasesti undeva prin manager activitati sper ca te-am ajutat