| snapshat a întrebat:

va rog din suflet sa ma ajutati cu un manual de utilizare pentru masina de cusut PRIVILEG 152. E un model vechi insa am mare nevoie de el pentru a intelege anumite functii ale masinii. nu are importanta in ce limba e manualul. ideea e sa dau de el.
va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| snapshat explică (pentru WhiteAndProud14):

De asta am dat insa nu ma prea ajuta crying. multumesc mult oricum pentru intentie.

| vladuu69 a răspuns:

Caut pe Google modelul Si o sa iti de si instructiuni de ex PRIVILEG 152 Instruction

| snapshat explică (pentru vladuu69):

Am cautat pe google si am dat de instructiuni pe niste site-uri nemtesti insa e contra cost.ma gandeam ca poate are cineva pe casa instructiunile. multumesc oricum pentru timpul acordat mie pentru a ma ajuta.