| viopop54 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti ce inseamna Functia TURBO la blenderele de mana. Am citit undeva ca la aceste sisteme de blendere trebuie tinut butonul de functionare apasat de cel ce lucreaza cu el, tot timpul functionarii. Daca e asa, e foarte incomod. Daca stiti, va rog confirmati-mi sau infirmati-mi informatia. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, asa este! dar nu este incomod pentru ca el amesteca sau toaca in foarte scurt timp! 2-3 minute si gata! faci o pauza de cateva secunde, apoi iar apesi! n-o sa-ti cada degetul, garantezhee hee
functia turbo se refera la viteza cea mai mare!
succes! happy

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ori turbo ori daca dai la turatia maxima este acelasi lucru. Avantajul este ca il poti opri mai repede.Ai luat mana de pe buton si s-a oprit.