| silemihai94 a întrebat:

Buna ziua vreau sa instalez un windows pentru accer aspire es 15 si cand dau sa butez dupa stick sau cd incarca wind dupa care apare ecranul un negru mai deschis plus sageata de la mause pe care o pot misca in rest nimic ce pot face va multumesc

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ce windows ai incerca sa-l faci iso prima oara si dupa pune-l pe cd cu ImgBurn i lfaci iar pentru stik rufuz

| silemihai94 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am incercat sim 7 si 10 acum incerc cu 8, dar la toate la fel plus ca wind au mers pe alete pc laptopuri nu inteleg sa fie hdd dus in bios mil arata

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ai facut windowsul iso cu imgburn'?